OfisMaker bir Clipartist Reklam Kuruluşudur

Geleceğin Dilini Konuşuyoruz

Clipartist; geleceği hedefliyor, bu yönde çalışmalar yapıyor ve sıradışı fikir ve projelerin en güçlü  reklam aracı olduğunu düşünüyor. Bu nedenle sürekli olarak Ar-Ge yatırımı yapmaktadır. Çözüm ortağı ve müşterileri dahil tüm ekip çalışanları profesyoneller takımından oluşmaktadır.

20 YILLIK TECRÜBE

Clipartist Reklam & Organizasyon 20 yıllık deneyime sahip profesyoneller tarafından 2009 yılında İstanbul’da kuruldu ve faaliyete geçti. Türkiye’nin bir çok ilinde ve yurtdışında, özellikle fikirin öne çıktığı proje, imalat ve organizasyonlara imza attı.

Clipartist Reklam kurulduğu günden bu yana kendi enerjisi ile büyüme sürecini gerçekleştirmektedir. Bu süreçte yeni partnerler kazanmakta, sıradışı projeler oluşturmakta, olmazı olduran işlere imza atmaktadır.

Hayal ettiğiniz herşeyi tasarlayıp üretebileceğimizi ve imkansızın sınırlarında sörf yapmaktan hoşlandığımızı bilmeniz gerekir. Ülkemizde birçok yerli ve yabancı kuruluşun çözüm ortağı ve iş partneri olarak müşterilerimize her daim yenilikçi hizmetler sunmayı hedef alıyoruz.

Üstün kalite anlayışımız, talep edilen kalitesiz işleri reddedecek kadar cesur ve vazgeçilmez prensibimiz olmuştur. Bu ışıkta 7/24 hizmet sistemi oluşturmaktayız. Para kazanmanın; yapılan işin doğal getirisi olarak düşünmekte ve asıl mutluluğu aldığımız tebrik ve teşekkürlerle yaşamaktayız.

HIZLI ERİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede yanıt verilecektir.

Gönderiliyor

©2021 Ofis Maker bir Clipartist kuruluşudur. Her Hakkı Saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?