Nasıl Yapıyoruz?

meslegini seven ustalardan olusan bi'dolu ekip

OfisMaker™ çalışanları, tasarımcıları, beyaz yakalıları ve ustaları tümüyle mesleğini seven enerjik bir ekipden oluşmaktadır. OfisMaker™ geleceği hedefliyor, bu yönde çalışmalar yapıyor ve sıradışı fikir ve projelerin en güçlü  reklam ve dekorasyon aracı olduğunu düşünüyor.

AHŞABI İŞLİYORUZ

Hiçbir suni malzeme ahşabın yerini tutamaz. İnsan sağlığını tehdit eden, petrolden oluşmuş, yıllarca çöpü dahi toprakta çürümeyen ve toprak kirliliğine neden olan suni malzemeleri terk edip ahşaba dönmeliyiz.

Ahşap atölyemizde çağdaş teknoloji, tecrübe ve profesyonel ekibi bir araya getirdik. Sanatçılık heyecanımızı soğutmadan Üsküdar’daki atölyemizi genişlettik. Ahşap fabrikamız dahili stokları ve geniş makina parkuru ile tam kapasite hizmet vermektedir. Başarılı bir sonuç elde etmek için gerektiğinde doğru ağacı aramak üzere dünyanın dört bir yanını dolaşır, ağacı ithal eder ve en iyi şekilde değerlendiririz. Vietnam’dan ithal edilen ağaçlardan ürettiğimiz ahşap masalarımız bunun son örneğidir.

DEMİRİ İŞLİYORUZ

Doğa şartlarına dayanıklı olması nedeniyle yaşamımızda önemli bir araç olarak yerini alan demir, usta ellerin hünerleriyle zaman zaman sanat eserine dönüşebiliyor. Projelerimiz gerektirdiğinde hamuru şekillendirir gibi metali işliyoruz. Dekorların, mobilyaların ayaklarını, desteklerini, ferforjeleri vs. metal atölyemizde üretmekteyiz. Mevcut makina parkurumuz (yatar kesim, cnc plazma, spiral taşlama vs.) tümüyle yeterli ve son teknolojidir.

Dünyanın en dayanıklı materyallerinden biri olan demir; özel proje, dekor ve mobilyalarınızı taşıyacak şekilde şekillendiriliyor, boyanıyor ve montajlanıyor.

PLEKSİGLASS İŞLİYORUZ

Renksiz, renkli ve şeffaf seçenekleri bulunan pleksi malzemesi dekorasyon için son derece ideal bir malzemedir. Işık geçirebilen seçenekleri ile elde edilen dekor ve ürünler son derece estetik bir görüntüye sahip olur. İyi bir tasarım, iyi bir usta ve yeterli ekipman ile pleksiyi her şekle sokmak mümkündür.

Pleksi atölyemiz başta makina parkuru (cnc router, pleksi büküm, taşlama, lazer markalama vs.) ve tam profesyonel ustalarımız ile dekorasyon ve mobilya siparişlerinde tamamlayıcı, estetik çözümler üretmektedir.

MONTAJLIYORUZ

Tüm montaj çalışmalarımızı mimarımızın fizibilitesi sonrasında planlar ve gerçekleştiririz. Bir içmimarın eşlik etmediği montajlar montaj alanındaki yapıya zarar verebilir. Malzemeyi tanır, çözüm üretir ve olabilecek en sağlam şekilde dekor ve mobilya montajlarını gerçekleştiririz.

Tasarımdan üretime, nakliyeden montaja kadar tüm projelerimiz anahtar teslim olarak servis edilir.

Projelerimizi İncelediniz mi?

OfisMaker™ ile ne gibi projeler üretilebileceğini biliyor musunuz? Önceki çalışmalarımızı inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

HIZLI ERİŞİM

Mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede yanıt verilecektir.

Gönderiliyor

©2021 Ofis Maker bir Clipartist kuruluşudur. Her Hakkı Saklıdır

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?